Skip to main content

Zaśnik to nowoczesny dyfuzor melatoniny

który zawiera mieszankę melatoniny, rumianku , lawendy, L-teaniny.
Został stworzony nie tylko dla osób które mają problemy z zasypianiem, ale dla każdej osoby która ceni sobie dobry sen.

Dostajemy mnóstwo wiadomości od młodszych klientów, że ich rodzice nie chcą im kupić Zaśnika, ponieważ boją się, że to e-papieros.
Zaśnik nie zawiera nikotyny, ani żadnych substancji uzależniających oraz nie posiada akumulatora.
Oczywiście posiadamy wszelkie certyfikaty na to urządzenie, m.in. najważniejszy czyli FDA. Certyfikaty niedługo będą dostępne w sekcji „składniki” na naszej stronie.

Vape ? Inhalator ? Czy można tak na niego mówić ?

Vape po Polsku oznacza „elektroniczny papieros”, a jak wiadomo Zaśnik nie ma z tym nic wspólnego. Jednak wiele osób woli mówić fajny vape zamiast fajny dyfuzor melatoniny 😀

Jak to działa?


Wdychanie zamienia wewnętrzne płyny w dyfuzorze (melatoninę, lawendę, rumianek) w lekką mgiełkę, którą wdychasz, a następnie wydychasz. Gdy wdychasz zapala się światełko na końcu inhalatora, wtedy wiesz że urządzenie działa.
Wdychanie melatoniny pozwala na prawie natychmiastowe działanie, a także pozwala doświadczyć kojącego aromaterapeutycznego działania lawendy i rumianku.

Krótka instrukcja obsługi :

  1. Weź do ręki Zaśnika
  2. Ściągnij wieczko
  3. Wdychaj przez chwilę przez usta
  4. Wydmuchaj nosem
  5. Powtarzaj czynność wg. zaleceń na ulotce

Melatonina

:
Melatonina okazała się skuteczna w radzeniu sobie z objawami bezsenności i zachęcaniu organizmu do zdrowego, naturalnego snu w nocy.

Wyciąg z rumianku

:
W medycynie rumianku od dawna wykorzystuje się jego łagodne właściwości uspokajające. Niektóre badania wskazują, że apigenina (związek przeciwutleniający występujący w rumianku) może wywoływać działanie uspokajające, wpływając na niektóre substancje chemiczne w mózgu zaangażowane w regulację snu.

Lawenda :


Uzyskiwany z kwiatów olejek eteryczny jest głównym składnikiem leczniczym tej rośliny. Działa wyciszająco i uspakajająco, dlatego wykorzystywany jest jako lek na bezsenność w postaci olejków do kąpieli lub naparu. Zdrowy sen zapewni również bukiet kwiatów ustawiony w sypialni.

 

Jeżeli obawiasz się że w naszym inhalatorze znajduję się nikotyna lub inne substancje uzależniające, to nic bardziej mylnego. ZAŚNIK nie zawiera żadnych z tych substancji, jest to po prostu dyfuzor do aromaterapii w składzie z melatoniną, rumiankiem oraz lawendą, to jego trzy główne składniki. ZAŚNIK zawiera melatoninę i olejki eteryczne oraz uwalnia aromatyczną parę wodną, aby zapewnić wszystkie korzyści z aromaterapii. Jest on przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą się zrelaksować i lepiej zasnąć.

  3 komentarze

  Leave a Reply