Skip to main content

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

Jak działa Zaśnik ?

Wdychanie przez dyfuzor zamienia wewnętrzne płyny (melatoninę, lawendę, rumianek) w lekką mgiełkę, którą wdychasz, a następnie wydychasz. Wdychanie melatoniny pozwala na prawie natychmiastowe działanie, a także pozwala doświadczyć kojącego aromaterapeutycznego działania lawendy i rumianku co przekłada się zrelaksowanie i spokój.

Od ilu lat jest Zaśnik?

Zaśnik nie zawiera jakichkolwiek substancji ograniczonych wiekowo. Jednak mimo, że jest wolny od takich substancji, nadal nie zalecamy nikomu poniżej 18 roku życia używania dyfuzora, ponieważ nie chcemy uczyć przyzwyczajeń typu “ręka usta” które mogą prowadzić do niezdrowych nawyków palenia.

Ile melatoniny jest w jednym wdechu?

W jednym wdechu jest 0,05 mg melatoniny. Zalecamy ~7 wdechów na noc.

Czy Zaśnik to e-papieros czy wyrób tytoniowy?

NIE. ZAŚNIK nie zawiera absolutnie żadnej nikotyny . Dyfuzory ZAŚNIK to osobiste dyfuzory do aromaterapii, które zawierają melatoninę i olejki eteryczne,a także uwalniają aromatyczną parę wodną, aby zapewnić wszystkie korzyści dostępne przy aromaterapii. Są one przeznaczone dla osób dorosłych, które chcą się zrelaksować i lepiej zasnąć.

Ile trwa dostawa zamówień ?

Staramy się wysyłać wszystkie zamówienia w 24h, a w razie opóźnień zawsze informujemy o tym klientów.

Najszybciej są wysyłane zamówienia przez kuriera inPost.

Czy mogę śledzić swoją paczkę? Jak to zrobić?

Oczywiście, każdy po nadaniu paczki otrzymuje maila z numerem śledzenia paczki.

Po wejściu w link do śledzenia mogą Państwo sprawdzić gdzie dokładnie się znajduje paczka. 

Po co wdychać melatoninę?

Jednym z największych problemów przy przyjmowaniu fizycznych suplementów melatoninowych jest ciężkie i powolne wchłanianie (trwa ono 30-60 minut, a czasami nawet nie działa w zależności od ilości pokarmu w żołądku). Wdychanie melatoniny przez nasz dyfuzor pozwala na uzyskanie efektu niemalże natychmiastowego. Połącz to z delikatnym zapachem lawendy i rumianku, a będziesz cieszył się bezproblemowym zasypianiem.

Czy Zaśnik to papieros?

Wiemy, że dyfuzory ZAŚNIK z wyglądu nieco przypominają e-papierosy, ale nie są e-papierosami.

E-papierosy definiuje się jako elektroniczne systemy dostarczania nikotyny. W dyfuzorach ZAŚNIK nie ma nikotyny. W rzeczywistości wszystkie nasze dyfuzory są całkowicie wolne od nikotyny, tytoniu, octanu witaminy E, THC, CBD i wszelkich innych substancji regulowanych.

Dyfuzory ZAŚNIK mają wiele cech, które dodatkowo odróżniają je od e-papierosów, w tym:

Przeznaczenie :

Dyfuzory mają na celu promowanie poczucia spokoju i lepszego odpoczynku dzięki łatwemu i wygodnemu doświadczeniu aromaterapii.

Składniki :

Dyfuzory wypełnione są melatoniną i olejkami eterycznymi, a nie jakąkolwiek substancją regulowaną.

Mechanizm działania :

Temperatura dyfuzorów ZAŚNIK jest celowo utrzymywana na jak najniższym poziomie, aby zachować melatoninę i olejki eteryczne.