FAQ

Jak to działa?

 

Wdychanie przez dyfuzor zamienia wewnętrzne płyny (melatoninę, lawendę, rumianek) w lekką mgiełkę, którą wdychasz, a następnie wydychasz. Wdychanie melatoniny pozwala na prawie natychmiastowe działanie, a także pozwala doświadczyć kojącego aromaterapeutycznego działania lawendy i rumianku co przekłada się zrelaksowanie i spokój.

Jeden Zaśnik wystarcza na prawie 2 miesiące ciągłego użytkowania.

 

Po co wdychać melatoninę?

 

Jednym z największych problemów przy przyjmowaniu fizycznych suplementów melatoninowych jest ciężkie i powolne wchłanianie (trwa ono 30-60 minut, a czasami nawet nie działa w zależności od ilości pokarmu w żołądku). Wdychanie melatoniny przez nasz dyfuzor pozwala na uzyskanie efektu niemalże natychmiastowego. Połącz to z delikatnym zapachem lawendy i rumianku, a będziesz cieszył się bezproblemowym zasypianiem.

 

Ile melatoniny jest w jednym wdechu?

 

W jednym wdechu jest 0,5 mg melatoniny. Zalecamy ~7 wdechów na noc.

 

Czy jest to e-papieros czy wyrób tytoniowy?

 

NIE. ZAŚNIK nie zawiera absolutnie żadnej nikotyny ani innych leków.

Dyfuzory ZAŚNIK to osobiste dyfuzory do aromaterapii, które zawierają melatoninę i olejki eteryczne,a także uwalniają aromatyczną parę wodną, aby zapewnić wszystkie korzyści dostępne przy aromaterapii. Są one przeznaczone dla osób dorosłych, które chcą się zrelaksować i lepiej zasnąć.

Wiemy, że dyfuzory ZAŚNIK z wyglądu nieco przypominają e-papierosy, ale nie są e-papierosami.

E-papierosy definiuje się jako elektroniczne systemy dostarczania nikotyny. W dyfuzorach ZAŚNIK nie ma nikotyny. W rzeczywistości wszystkie nasze dyfuzory są całkowicie wolne od nikotyny, tytoniu, octanu witaminy E, THC, CBD i wszelkich innych substancji regulowanych.

Dyfuzory ZAŚNIK mają wiele cech, które dodatkowo odróżniają je od e-papierosów, w tym:

Przeznaczenie :

Dyfuzory mają na celu promowanie poczucia spokoju i lepszego odpoczynku dzięki łatwemu i wygodnemu doświadczeniu aromaterapii.

Składniki :

Dyfuzory wypełnione są melatoniną i olejkami eterycznymi, a nie jakąkolwiek substancją regulowaną.

Mechanizm działania :

Temperatura dyfuzorów ZAŚNIK jest celowo utrzymywana na jak najniższym poziomie, aby zachować melatoninę i olejki eteryczne.