Skip to main content

Dlaczego wdychanie melatoniny daje lepszy efekt niż melatonina w tabletkach ?


Jak każdy zapewne wie, w aptekach są dostępne setki leków na bezsenność. Większość z nich nie działa tak jak ludzie przypuszczają, ponieważ działają bo dość długim czasie.
Melatonina zawarta w olejku eterycznym w Zaśniku wchłania się praktycznie od razu przez inhalację więc efekt przychodzi zdecydowanie szybciej niż w przypadku tabletek bądź innych form leków.

Rewolucyjna pomoc dla Twojego snu

Zaśnik zwiększa poziom naturalnych hormonów snu w celu wsparcia relaksu i zdrowego cyklu snu. Wdychanie melatoniny to skuteczny i naturalny sposób na spokojny sen w nocy – umożliwiając natychmiastowe wchłanianie melatoniny, zapewniając szybsze efekty niż tabletki, pigułki czy napoje. Melatonina jest naturalnym hormonem produkowanym w organizmie, który reguluje normalne wzorce snu, aby zapewnić spokojny sen i jeszcze bardziej orzeźwiający poranek.

Zaśnik jest nowym, laboratoryjnie zweryfikowanym, wdychanym środkiem pomocniczym snu, sformułowanym przy użyciu farmaceutycznych składników aktywnych klasy homogenizowanych w organicznej bazie.
Ten produkt jest przyjazny dla weganina i zawiera absolutnie zero nikotyny lub kalorii. Zaśnik łączy w sobie nuty lawendy, rumianku , aby zapewnić Ci błogi sen.
Zacznij od rozpakowania i zdjęcia nakrętki. Wdychaj przez 3 sekundy, 5 do 10 razy przed snem. Jedna porcja na noc zawiera do 1mg melatoniny.

Leave a Reply