Skip to main content

Dyfuzor melatoniny zaśnik to idealny i niedrogi sposób na walkę z problemami ze snem.

Co w nim jest?

Melatonina, lawenda i rumianek to 3 główne składniki. To wszystko! Zobacz pełne składniki w zakładce składniki :

https://zasnik.pl/skladniki/

Czego Zaśnik nie zawiera ?

Zaśnik nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, legalnych ani nielegalnych narkotyków.

Jak długo można go używać ?

Każdy dyfuzor jest wykonany tak, aby wytrzymał około 1 miesiąca (30 dni) ciągłego użytkowania. Użytkownicy powinni używać dyfuzora ~7 razy, gdy przygotowują się do snu. Długość użytkowania może być różna.

Skąd mam wiedzieć, że wyczerpał się/padł?

Dyfuzor skończy się/ padnie, gdy światło przestanie się świecić w trakcie użytkowania , zacznie migać lub przestanie wydawać mgłę.

Ile czasu zajmie wysłanie mojego zamówienia?

Nasze centrum realizacji z siedzibą w Polsce jest w pełni operacyjne i realizuje zamówienia. Ze względu na eksplozję popularności naszej marki wraz z opóźnieniami związanymi z COVID-19, wysyłka jest delikatnie opóźniona. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tych szalonych czasach. Bądźcie pewni, że będziecie na bieżąco informowani za pośrednictwem poczty elektronicznej! 🙂

Czy istnieje ograniczenie wiekowe?

Zaśnik nie zawiera narkotyków lub substancji nielegalnych. Chociaż jest to całkowicie legalne i wolne od wszelkich substancji regulowanych, nadal nie zalecamy nikomu poniżej 18 roku życia używania naszego dyfuzora, ponieważ nie chcemy zachęcać do nawyków typu „ręka-usta”, które mogą prowadzić do niezdrowych nawyków, takich jak palenie.

Co to jest melatonina?

Melatonina jest hormonem naturalnie wytwarzanym przez organizm.

Często nazywany jest „hormonem snu”, ponieważ wysoki poziom melatoniny może pomóc w zasypianiu.

Jednak melatonina sama w sobie nie wybije cię z równowagi. Po prostu informuje organizm o tym, że jest noc, więc możesz się zrelaksować i łatwiej zasnąć.