Skip to main content

Dlaczego warto kupić Zaśnika ?

Dyfuzor melatoniny to świetne urządzenie ułatwiające zasypianie i działa prawie natychmiastowo. Sen jest głębszy i uspokajający, a dodatkowo rano wstaje się wypoczętym i pełnym energii oraz chęci do działania. Przede wszystkim zaśnik trzeba cenić za szybkość działania i brak skutków ubocznych. Dla osób, które wcześniej miały problem z zasypianiem lub budziły się kilkukrotnie w nocy będzie to idealny produkt, który pozwoli pozbyć się tych dolegliwości. Jest bardzo prosty i wygodny w użyciu, mgiełkę wdycha się przez usta, a następnie wydycha przez nos. Co ważne korzystanie z dyfuzora nie powoduje uzależnień, a w jego skład wchodzi melatonina, lawenda oraz rumianek. Potwierdzeniem są międzynarodowe certyfikaty FDA ( Agencja Żywności i Leków), CE, MSDS, TUV. Żywotność i skuteczność dyfuzora jest określona na około 30 dni, więc dobrym pomysłem będzie zakup kilku sztuk, aby mieć zapas na dłuższy czas i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Produkt warty polecenia dla każdej osoby, która ma problemy ze spokojnym snem.

 

Jeśli myślisz, że próbowałeś już wszystkiego, a problem bezsennych nocy nadal pozostaje, koniecznie spróbuj Zaśnika. Dyfuzor Zaśnik to małe urządzenie służące do aromaterapii, które zawiera  unikatową mieszankę łączącą melatoninę, lawendę i rumianek. Wystarczy rozpylić, głęboko odetchnąć i cieszyć się spokojem, a po chwili kojącym, głębokim, błogim snem. Działa naprawdę szybko. Jest bardzo skuteczny, wygodny i prosty w użyciu, a co równie ważne, nie powoduje uzależnień jak inne tego typu produkty. Zaśnik jest całkowicie wolny od narkotyków i innych substancji uzależniających. Jest certyfikowany przez CEMSDSTUVMożesz być pewien, że po zastosowaniu w 100% bezpiecznego Zaśnika prześpisz spokojnie całą noc, a rano obudzisz się pełen energii, bez uczucia ciężkości i niewyspania, nawet podczas podróży służbowej, odwiedzin u rodziny, czy urlopu, bo bez najmniejszego problemu zabierzesz go ze sobą w każdą podróż. Będziesz pozytywnie zaskoczony efektem stosowania Zaśnika.

 

Zaśnik

Jest to nowoczesne urządzenie (dyfuzor), które zawiera porcję zmieszanych ze sobą ziół: lawendy, melatoniny i rumianku. Mgiełka wytwarzana z olejków eterycznych tych suszonych roślin pomaga uspokoić się oraz wyciszyć i wprowadzić organizm w san relaksu.

Melatonina wdychana przez człowieka działa na organizm odprężająco, co powoduje senność i odprężenie. W przeciągu pięciu minut człowiek może zasnąć, żadne inne suplementy dostępne w aptekach nie działają tak szybko.

Lawenda i rumianek zawarte w zaśniku, pozwalają poczuć ukojenie po ciężkim dniu i sprzyjają głębokiemu odprężeniu ciała i duszy.

Formuła opracowana w urządzeniu jest w stu procentach wolna od narkotyków. Znaleźć tu można jedynie same naturalne składniki. Zaśnik charakteryzuje się wegańską formułą, łatwym użyciem, szybkim działaniem i przede wszystkim bezpieczeństwem. Nie ma potrzeby łykania tabletek czy smarowania maściami.

Działanie zaśnika

Dyfuzor działa na zasadzie zmiany płynu w mgiełkę. Po wdechu lekkiej mgiełki ustami, a wydechu nosem następuje prawie automatyczna senność. Nie powoduje to uzależnienia, ponieważ wykazano, że melatonina jest nietoksyczna i nie uzależnia.

Dyfuzor można używać przez 30 dni. Posiada on wszelkie certyfikaty zgodności CE, MSDS i TUV.

 

Każdy powinien mieć u siebie zaśnik!

Jego cudowne i kojące właściwości zrozumie tylko szczęśliwy posiadacz tego urządzenia. To, że sen jest wysoce istotny dla właściwego funkcjonowania organizmu jest oczywistością. Grono ludzi ma jednak problem, aby bezproblemowo zapaść w sen po ciężkim i stresującym dniu. Oferowany dyfuzor melatoniny to idealne, a przy tym bezpieczne rozwiązanie. Siła natury jaką emanuje ukoi skołatane nerwy, pozwalając ze spokojem przywrzeć do poduszki. To co wyróżnia produkt to przede wszystkim bezinwazyjność. Korzystający z zaśnika nie musi wspomagać się doraźnymi środkami farmakologicznymi, tak licznie oferowanymi na rynku. Istnieje alternatywa. Wystarczy, że położy obok siebie maleńki dyfuzor melatoniny, który zadba o dobry i spokojny sen, dzięki uwolnieniu substancji eterycznych, wolnych od toksyn oraz bezpiecznych dla organizmu. Sam proces zasypiania odbędzie się znacznie szybciej, niż w przypadku oferowanych gdzie indziej suplementów. Wystarczy klika minut, a sen przyjdzie natychmiastowo.

 

 

2 komentarze

  • Patryk Jaroszewski pisze:

    Świetne urządzenie, po zamówieniu na drugi dzień Zaśnik był u mnie w domu. Zapewnia spokojny sen i pełen relaks. Jestem pod ogromnym wrażeniem, polecam!

  • Kaja Mendrota pisze:

    Hej, jest tu może jakiś cukrzyk, który używa zasnika? Czy działa negatywnie na glikemię?

Leave a Reply